ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA

Osposobljavanje ciljane skupine
 

Pripadnice ciljane skupine sukladno planu provedbe projektnih aktivnosti projekta „ZAŽELI –  OPĆINA TRPINJA“ a po isteku dvadeset četiri mjeseca rada , su 10. veljače 2020.godine započele  program osposobljavanja. Četiri pripadnice ciljane skupine pohađaju osposobljavanje za gerontodomaćicu dok će  dvije pripadnice  proći osposobljavanje za njegovateljicu. Udruga „Treća životna dob“ i  Učilište Otok – ustanova za obrazovanje odraslih sklopili su Ugovor o suradnji. Predavanja su organizirana u prostoru udruge „Treća životna dob“ u Trpinji.

Program osposobljavnja je verificiran od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja te će se  po završetku polaznicama dodijeliti Uvjerenje o završenom programu osposobljavanja za gerontodomaćicu i njegovateljicu. 

Ukupna vrijednost projekta Zaželi-Općina Trpinja : 2.071.844,27 kuna. Projekt je u cijelosti financiran iz sredstava Europske unije, Europskog socijalnog fonda.
 
 
Copyright © Općina Trpinja