Obavijest - izdavanje propusnica

Za izdavanje propusnica građanima sukladno točki II. e Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj  (IZ VITALNIH OBITELJSKIH RAZLOGA, POPUT PRUŽANJA SKRBI DJECI ILI STARIJIM OSOBAMA ILI KUPNJE HRANE I OSNOVNIH POTREPŠTINA) nadležan je Stožer CZ Općine Trpinja.
 

Dežurni kontakt telefon Stožera CZ Općine Trpinja: 032/564-930,  099/271-85-21
Dežurna mail adresa: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.    Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Molimo građane da se za izdavanje propusnice jave pravovremeno na gore navedene kontakte (mailom ili putem telefona) u vremenu od 8.00-14.00 sati radi pravovremenog izdavanja iste.

Za izdavanje propusnice potrebno je navesti razlog zbog kojeg se propusnica traži.

Za potrebe kupovine prehrambenih namirnica naglašavamo kako se građani upućuju da istu obavljaju u mjestu svojeg stanovanja kako bi se smanjilo bespotrebno kretanje stanovništva koje može dovesti do daljnjeg širenja bolesti COVID-19.
 
STOŽER CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE TRPINJA
 
(Datum objave 23.03.2020.)
 
Copyright © Općina Trpinja