Javni poziv za prijavu kandidata za program zapošljavanja nezaposlenih osoba u Programu javnog rada na području Općine Trpinja

Na temelju članka 35. Zakona o tržištu rada („Narodne novine“ broj 118/18, 32/20 i 18/22), u okviru Mjera aktivnog zapošljavanja u 2022. godini - Javnog rada, iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, općinski načelnik Općine Trpinja, dana 26. travnja 2022. godine, objavljuje JAVNI POZIV za prijavu kandidata za program zapošljavanja nezaposlenih osoba u Programu javnog rada na području Općine Trpinja. Predmet Javnog poziva: Prijem u radni odnos na određeno vrijeme u trajanju od 6 (šest) mjeseci radi provedbe Programa javnog rada kroz Mjeru javnog rada uz financiranje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
 
  • Naziv radnog mjesta: RADNIK/CA NA UREĐENJU OKOLIŠA
  • Broj izvršitelja: 4 (četiri) osobe
  • ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA: Pisane prijave na Javni poziv sa traženim prilozima predaju se od 27.4.2022. do najkasnije 4.5.2022. (posljednji dan roka za prijavu)

 

(Objavljeno 26.04.2022.)

 
 
Copyright © Općina Trpinja