Javni poziv

Na temelju članka 35. Zakona o tržištu rada („Narodne novine“ broj 118/2018) te sukladno Smjernicama Vlade Republike Hrvatske za razvoj i provedbu aktivne politike zapošljavanja u Republici Hrvatskoj za razdoblje od 2018. do 2020. godine, u okviru Mjera aktivne politike zapošljavanja iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje-Javnog rada, općinski načelnik Općine Trpinja, dana 11. travnja 2019. godine, objavljuje

JAVNI POZIV

Za prijavu kandidata za program zapošljavanja nezaposlenih osoba u Javnim radovima na području Općine Trpinja. Predmet Javnog poziva: Prijem u radni odnos na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci radi provedbe javnih radova kroz Mjeru Javnog rada uz 100% financiranje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje
 

Objavljeno 11.04.2019.

 

Copyright © Općina Trpinja